W trosce o Wasze bezpieczeństwo. Wprowadzamy kwarantannę dla przesyłek i serwisowanych sprzętów
2020-06-03
Na bieżąco analizujemy rozwój sytuacji epidemiologicznej. Wdrażamy wszelkie procedury i zalecenia, by dbać o naszych pracowników i bezpieczeństwo serwisowanego sprzętu. Staramy się analizować wszystkie możliwe scenariusze tak, aby reagować z wyprzedzeniem lub jak najszybciej. W związku z tym podjęliśmy decyzję o kwarantannie otrzymywanych przesyłek.
Standardem, do którego dąży firma jest sytuacja, w której urządzenie jednego dnia trafia do serwisu, a następnego jest naprawione i wysłane do klienta – dotyczy to przypadków, kiedy nie występują problemy wymagające kontaktu ze zgłaszającym lub sytuacje, kiedy serwis oczekuje na dostawę części od producenta. Obecny stan związany z zagrożeniem epidemicznym w oczywisty sposób wpływa na wydłużenie tych standardów (w związku z przeprowadzaniem kwarantanny paczek i urządzeń) - mówi Mariusz Ryło, prezes zarządu FIXIT SA.
W trakcie trwania pandemii procedura obsługi naprawy jest poprzedzona 24-godzinną kwarantanną, którą objęta jest każda otrzymana przesyłka. Dodatkowo, 48-godzinną kwarantanną objęte są urządzenia, które mają trafić do serwisantów. Celem tej procedury jest zminimalizowanie ryzyka kontaktu z powierzchniami, na których mógłby przetrwać wirus SARS-Cov-2.
Employer Branding w FIXIT w dobie koronawirusa
Integracja w sportowym stylu!
Na co zwrócić uwagę przy zakupie paneli fotowoltaicznych, aby służyły jak najdłużej?
Zakup paneli fotowoltaicznych to inwestycja na lata, która może się zwrócić niższymi kwotami wydawanymi na prąd w gospodarstwie domowym. Im dłużej korzystamy z jednej instalacji, która jest trwała i nie bardzo zmniejsza swoją żywotność, tym taniej. Zdarzają się jednak sytuacje, kiedy wydajemy pieniądze na panele, które wciąż trzeba naprawiać, a one ledwo wytrzymują do okresu gwarancyjnego. Jak uniknąć takiego scenariusza? Co w momencie zakupu powinno zwrócić naszą uwagę?