W trosce o Wasze bezpieczeństwo. Wprowadzamy kwarantannę dla przesyłek i serwisowanych sprzętów

2020-06-03

Na bieżąco analizujemy rozwój sytuacji epidemiologicznej. Wdrażamy wszelkie procedury i zalecenia, by dbać o naszych pracowników i bezpieczeństwo serwisowanego sprzętu. Staramy się analizować wszystkie możliwe scenariusze tak, aby reagować z wyprzedzeniem lub jak najszybciej. W związku z tym podjęliśmy decyzję o kwarantannie otrzymywanych przesyłek.


Standardem, do którego dąży firma jest sytuacja, w której urządzenie jednego dnia trafia do serwisu, a następnego jest naprawione i wysłane do klienta – dotyczy to przypadków, kiedy nie występują problemy wymagające kontaktu ze zgłaszającym lub sytuacje, kiedy serwis oczekuje na dostawę części od producenta. Obecny stan związany z zagrożeniem epidemicznym w oczywisty sposób wpływa na wydłużenie tych standardów (w związku z przeprowadzaniem kwarantanny paczek i urządzeń) - mówi Mariusz Ryło, prezes zarządu FIXIT SA.

 

W trakcie trwania pandemii procedura obsługi naprawy jest poprzedzona 24-godzinną kwarantanną, którą objęta jest każda otrzymana przesyłka. Dodatkowo, 48-godzinną kwarantanną objęte są urządzenia, które mają trafić do serwisantów. Celem tej procedury jest zminimalizowanie ryzyka kontaktu z powierzchniami, na których mógłby przetrwać wirus SARS-Cov-2.

Zobacz więcej