Dlaczego my

Dowiedz się dlaczego warto pracować w FIXIT :

Wyjątkowa atmosfera i integracja

Wyjątkowa atmosfera i integracja oparta na profesjonalizmie, szacunku i wzajemnym zrozumieniu. Organizujemy spotkania i imprezy firmowe, dzięki którym tworzymy jeden silny i zgrany zespół. A wszystko dlatego, że lubimy swoją pracę i ludzi, z którymi działamy.

Stabilność

Wyrażona w postaci umowy o pracę, terminowych wypłat oraz jasnych warunków zatrudnienia.

Dbamy o to, aby każdy z nas mógł spokojnie patrzeć w przyszłość.

Ciągłe wyzwania

Bo: Ci, co wygrywają
– nigdy nie odpuszczają. Ci, co odpuszczają – nigdy nie wygrywają (Vince Lombardi).

U nas nie ma czasu na nudę! Jesteśmy pasjonatami nowych rozwiązań i odkrywania nowych możliwości. Codziennie, wspólnie pracujemy po to, aby realizować stawiane przed nami cele.

Ochrona danych w Fixit

Ponad wszystko cenimy bezpieczeństwo oraz poufność informacji udostępnianych nam przez potencjalnych kandydatów. Dlatego, w naszej firmie działa kompleksowy system ochrony danych osobowych - zgodny z najnowszymi przepisami RODO.

Jeśli nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko, które Cię interesuje: aplikuj spontanicznie

Rekrutacja krok po kroku

Dowiedz się jak wygląda proces rekrutacji do naszej firmy.

Sprawdź oferty pracy

W każdej z nich znajdziesz szczegóły dotyczące wymagań, jak i sposobu aplikowania.

Pamiętaj, że jeśli w danym momencie nie prowadzimy rekrutacji na interesujące Cię stanowisko - możesz skorzystać z formularza aplikacji i przesłać swoje CV na poczet przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Przygotuj i przeslij swoje CV

Po jego otrzymaniu określimy, czy Twoje dotychczasowe doświadczenie i nabyte umiejętności są zgodne z profilem danego stanowiska.

Jeśli uznamy, że spełniasz podstawowe kryteria, skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy o dalszych krokach.

Przyjdź na rozmowę

Zaprosimy Cię na spotkanie z przedstawicielem działu HR. W zależności od rodzaju stanowiska, możemy zastosować także inne metody rekrutacji. Takie jak: testy wiedzy i umiejętności lub case study.

Liczba spotkań rekrutacyjnych zależy od funkcji oraz rodzaju rekrutacji. O ilości przewidywanych rozmów poinformujemy Cię już przy pierwszym spotkaniu.

Bez względu na wynik Twojej rekrutacji – możesz mieć pewność, że otrzymasz od nas informację zwrotną.

Co bierzemy pod uwagę?

Zależy nam, aby szeregi FIXIT były zasilane przez osoby wyznające podobne wartości do naszych. Dlatego, liczy się dla nas:

Czy posiadasz umiejętność
pracy zespołowej?

Wierzymy, że wspólnie możemy więcej.
Dlatego umiejętność współpracy jest dla
nas bardzo ważna. Cenimy ludzi otwartych,
pełnych entuzjazmu, z optymistycznym
nastawieniem i chęcią dzielenia się wiedzą.

Czy dobrze organizujesz
swoją pracę?

Na co dzień wykonujemy wiele różnych
zadań. Dlatego kluczowa jest dla nas
umiejętność płynnego przechodzenia od
jednej czynności do kolejnej i odpowiedniego
rozplanowania zadań w ciągu dnia.

Czy masz chęć ciągłego
uczenia się i rozwoju?

Nieustannie szukamy twórczych sposobów
doskonalenia naszych działań. Kreatywność,
innowacyjność, pomysłowość, motywacja
do ciągłego pogłębiania wiedzy
i samodoskonalenia się - to cechy,
które są dla nasniezwykle ważne.

rekrutujemy przyjaźnie

Zdajemy sobie sprawę, że proces rekrutacji bywa stresujący. Dlatego, robimy wszystko, aby każdy kandydat czuł się u nas jak najbardziej komfortowo.

  • Dbamy o przyjazną atmosferę. Udzielamy feedbacku i przyjmujemy informację zwrotną. Jesteśmy w kontakcie z kandydatami przez cały proces rekrutacji.

  • Usprawniamy proces rekrutacji. Na bieżąco monitorujemy nasze działania, by wiedzieć, co robimy dobrze, a w jakich obszarach mamy przestrzeń do rozwoju.

  • Dbamy o pozytywne doświadczenie kandydatów. Z dumą chwalimy się, że jesteśmy członkami Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji.

Staże i praktyki

Tworzymy długofalowe perspektywy rozwoju i pracy dla przyszłych absolwentów. Działania te realizujemy we współpracy z uczelniami - prowadząc programy praktyk zawodowych i staży, biorąc udział w targach pracy i kariery, organizując warsztaty dla uczniów.

Z oferty praktyk i stażu możesz skorzystać, jeśli posiadasz wykształcenie kierunkowe (odpowiednie do pracy w preferowanym dziale) oraz możesz pochwalić się dobrymi wynikami w nauce. W zamian zapewniamy Ci:

Doświadczenie zawodowe

Praktyki w naszej firmie będą cennym
punktem wzbogacającym Twoje CV oraz
dodatkowym atutem umacniającym Cię
na rynku pracy.

Wsparcie opiekuna
oraz informację zwrotną

Twoje zadania będą wykonywane pod
okiem doświadczonego pracownika. Dzięki temu,
zyskasz możliwość uczenia się od
najlepszych. Uzyskasz także cenną informację
zwrotną na temat swojej pracy, nabytych
umiejętności oraz postępów.

Referencje

Na koniec, otrzymasz od nas pisemne
potwierdzenie odbycia praktyk lub stażu.
Dodatkowo, uzupełnione naszą
wyczerpującą opinią.