Mariusz Ryło

CEO / PREZES ZARZĄDU

Doświadczony lider z trzydziestoletnim doświadczeniem managerskim
i sprzedażowym w branży IT i elektroniki konsumenckiej. Skuteczny budowniczy relacji biznesowych, posiadający dogłębną znajomość procesu pozyskiwania klientów oraz umiejętność negocjacji umów. Nie jest mu obce korzystanie z narzędzi mediów społecznościowych, jak i aktywność w wirtualnym świecie.

Jego rolą w FIXIT jest: dbanie o sprawne funkcjonowanie całej organizacji. Odpowiada za realizację długofalowej, jak i krótkoterminowej strategii firmy. Robi to poprzez określanie kierunków działania w dłuższym horyzoncie czasowym oraz koordynację działań „tu i teraz”. Jest zwolennikiem „zwinnego” zarządzania, umożliwiającego dopasowanie do zmieniającego się otoczenia. Modeluje schemat organizacji, odpowiada za dobór pracowników, tworząc tym samym mocne fundamenty i solidny szkielet firmy, które według Mariusza, są czynnikiem przewagi konkurencyjnej Fixit. Połączenie zdolności komunikacyjnych i przywódczych, a także innowacji z najlepszymi praktykami biznesowymi sprawia, że zarządzanie przychodzi mu z łatwością. Pracownicy i partnerzy biznesowi cenią Mariusza za jego bezpośredniość i przysłowiowe “nieowijanie w bawełnę”.

Prywatnie Mariusz jest: miłośnikiem muzyki z lat 70- i 80-tych, Krakowa i fotografii miasta - zarówno tego sprzed lat, jak i w wydaniu współczesnym. Nie bez powodu też Fixit ma oddziały na Węgrzech – Mariusz kocha ten kraj, kulturę oraz wino. Latem wybiera rowerowe podróże, z kolei zimą spędza wolne chwile jeżdżąc w górach na nartach. Chętnie dzieli się swoimi wspomnieniami z wyjazdów w mediach społecznościowych.

Stanisław Góralczyk

VP Sales & Marketing / wiceprezes zarządu

Menedżer z bogatym wachlarzem doświadczeń w sprzedaży i marketingu zdobytym w branżach IT i Telecom. Specjalista w tworzeniu i zarządzaniu zespołami handlowymi oraz budowaniu kanałów sprzedaży i rozwijaniu relacji partnerskich.

Jego rolą w FIXIT jest: poszerzanie kręgu zadowolonych klientów, działania sprzedażowe mające na celu zdobywanie nowych kontraktów na usługi oraz nadzór nad działaniami marketingowymi.

Prywatnie Stanisław jest: globtroterem, który jeśli tylko znajdzie kilka dni, wraz z bliskimi, odkrywa nowe zakątki naszego pięknego globu. Licencja OWD pozwala mu fascynować się bogactwem życia podwodnego, a na lądzie cieszy się pieszymi wycieczkami i tenisem stołowym. Od niedawna odkrywa tajniki ogrodnictwa.

Łukasz Kubas

COO / Chief Operation Officer w FIXIT

Specjalista od nieszablonowego myślenia i pokonywania niezliczonych barier.

Swoje działania planuje opierając się na analizie potrzeb, informacji oraz danych z procesów. Cechuje go często niepopularna szczerość. Docenia magię feedbacku, kreatywność i umiejętność logicznego myślenia. Stara się pamiętać o dewizie „jestem na TAK”.

Jego rolą w FIXIT jest: Bycie wszechstronnym. Do głównych zadań należą: projektowanie, wdrażanie, opomiarowanie i kontrola procesów produkcyjnych. 
Opracowuje narzędzia informatyczne wspierające procesy całej organizacji. 
Ponadto, w jego kompetencjach mieści się także szeroko zakrojona optymalizacja oraz kontrola jakości.

Prywatnie Łukasz jest: Złotą rączką, z niepohamowaną potrzebą doktoryzowania się w każdej dziedzinie, którą miał okazję “dotknąć”. W okresie zimowo-wiosennym uwielbia się “jodować” nad polskim morzem.

Krystian Knapek

Branch Manager

Kocha swoją pracę. Absolwent Politechniki Krakowskiej, którego najważniejszymi cechami są: opanowanie, cierpliwość oraz niezwykła precyzja. Ceni sobie pracę z profesjonalistami w oparciu o cechy takie jak: uczciwość, wzajemny szacunek i partnerskie relacje. Ma za sobą pokaźną liczbę odbytych szkoleń, których zakres jest zróżnicowany. Dzięki temu, nabytą w ten sposób wiedzę i umiejętności, wykorzystuje w wielu obszarach. 

Jego rolą w FIXIT jest: zarządzanie krośnieńskim oddziałem firmy, w którym jest odpowiedzialny za wszelkie aspekty związane z jego funkcjonowaniem czyli m.in. zarządzanie pracownikami oraz nadzór nad wszystkimi procesami realizowanymi w oddziale.
Dodatkowo, pełni także rolę Inspektora Danych Osobowych oraz Pełnomocnika i Audytora Wewnętrznego ISO.

Prywatnie Krystian jest: fanem nowych technologii, po godzinach chętnie gotuje, majsterkuje, czyta książki, a także spędza aktywnie czas ze swoją rodziną.

Michał Wróbel

Branch Manager

Absolwent informatyki. Doskonałe umiejętności budowania relacji oraz dogłębna znajomość tematów, którymi się zajmuje, czynią z niego osobę, z którą każdy chce pracować (zarówno współpracownicy jak i nasi kontrahenci).

Jego rolą w FIXIT jest: zarządzanie krakowskim oddziałem firmy, w którym to zajmuje się sprawowaniem opieki nad jednym z naszych największych klientów - firmą Logitech.

Prywatnie Michał jest: miłośnikiem gier, co z pewnością ułatwia mu pracę związaną
z akcesoriami gamingowymi, jak i peryferiami komputerowymi 😉. Poza tym, swój wolny czas dzieli między rodzinę, gotowanie, grę w tenisa stołowego oraz zajmowanie się ogrodem.

Piotr Pachota

Account Manager

Człowiek-energia. Niegdyś odpowiedzialny za “rozkręcenie” naszego krośnieńskiego oddziału. Obecnie zajmuje się działką związaną z naprawą urządzeń mobilnych i drukarek termotransferowych.
Ma za sobą wiele szkoleń (zrealizowanych zarówno jako słuchacz, jak i aktywny prowadzący).

Jego rolą w FIXIT jest: mierzenie, liczenie i wycenianie. W skrócie, dba o to, aby wszystko się zgadzało 😉.

Prywatnie Piotr jest: pełnoetatowym tatą, który większość wolnego czasu poświęca na naukę i zabawę ze swoim ukochanym szkrabem. W dalszej kolejności czerpie radość z pieszych wędrówek oraz jazdy na rowerze, ciągle odkrywając nowe i ciekawe szlaki. Gdy pogoda i warunki dopisują - Piotr staje się prawdziwym fanem dwóch kółek (tych w wydaniu ekologicznym). Wielogodzinne wyprawy rowerowe dodają bowiem  jego życiu barw i na dobre pozwalają odmienić spojrzenie na otaczający świat. 

Krzysztof Zając

Project Manager

Słynący z wyjątkowej dokładności. Technik informatyki mający w jednym palcu język angielski na poziomie technicznym.

Jego rolą w FIXIT jest: analiza danych operacyjnych i opieka nad klientami. Na co dzień prowadzi projekty dla marek takich jak LG oraz D-Link.

Prywatnie Krzysztof jest: nieprzeciętnym człowiekiem nielubiącym weekendów i niechętnie korzystającym z urlopów. W wolnych chwilach pasjonuje się meczami baseball’owymi.

Sławomir Gonet

Project Manager

Absolwent Politechniki Rzeszowskiej oraz PWSZ Krosno. Mogący pochwalić się tytułem magistra inżyniera. Na koncie ma liczne szkolenia oraz kursy, w tym te związane z tematyką Lean Management.

Jego rolą w FIXIT jest: opieka nad klientami. Specjalizacja - branża czytników
e-booków. Dodatkowo, zarządza również siecią podwykonawców.

Prywatnie Sławomir jest: domorosłym majsterkowiczem, na własne potrzeby lubiącym lutować i “grzebać” w elektronice. Równie chętnie spędza czas w swoim warsztacie, gdzie z pełnym zaangażowaniem naprawia stare samochody.

Rafał Bołd

Project Manager

Jego oczkiem w głowie jest wszystko, co związane z nawigacją, a jego szeroka wiedza na ten temat niejednego wprawia w zadziwienie. 

Jego rolą w FIXIT jest: prowadzenie projektów dla takich marek jak Mio.

Prywatnie Rafał jest: całym sercem oddany swojej rodzinie. Ponadto, lubi majsterkować, a także czytać o nowych technologiach i elektronice. Od najmłodszych lat jest oddanym fanem siatkówki, którą nie tylko ogląda, ale również aktywnie uprawia wraz ze swoimi przyjaciółmi.

Damian Dziura

Customer Care Manager

Komunikatywny i bardzo lubiany. Absolwent Psychologii, mający ogromne predyspozycje do bycia wewnętrznym trenerem. 

Jego rolą w FIXIT jest: zarządzanie działem obsługi klienta w Krośnie. Odpowiada za szkolenia, motywację i rozwój pracowników działu Customer Care.

Prywatnie Damian jest: fanem dobrych książek i artykułów z zakresu psychologii. W czasie, gdy nie czyta - stawia na aktywność fizyczną w formie siłowni i zajęć crossfit.

Joanna Kwolek

HR Manager

Menadżer HR w prawdziwym znaczeniu tego słowa. Świadczy o tym zarówno jej wykształcenie, jak i liczne kursy oraz szkolenia.

Jej rolą w FIXIT jest: robienie wszystkiego, aby do naszej firmy trafiały tylko najlepsze osoby i żeby pracowało im się tak, jak nigdzie indziej. Organizuje szkolenia, eventy, wyjazdy, a także opiekuje się wizerunkiem Fixit na zewnątrz organizacji. Dba o pracowników i wręcz “staje na rękach”, aby atmosfera w pracy była naprawdę wyjątkowa.

Prywatnie Joanna jest: fanką rozwoju. Uwielbia swoją pracę, dlatego także w czasie wolnym, nie stroni od poszerzania swojej wiedzy oraz horyzontów (zwłaszcza z zakresu psychologii, zarządzania kompetencjami i employer brandingu). Po godzinach kocha spędzać czas ze swoją szaloną rodzinką - czytać bajki swojemu synkowi, eksperymentować w kuchni i skakać na trampolinie. W jej życiu ważną rolę odgrywają także przyjaciele.

Sabina Jakubczyk

Logistics Manager

Z wykształcenia technik BHP, z powołania i specjalizacji – lider zespołu logistycznego.

Jej rolą w FIXIT jest: odpowiadanie za pracę całej logistyki FIXIT, zespołu ludzi znajdujących się w Krośnie, a także sprawną komunikację z innymi działami firmy.

Prywatnie Sabina jest: aktywną turystką, kierującą swoje kroki w kierunku gór. Chętnie angażuje się także w wiele akcji społecznych.

Adrian Bodnar

Branch Manager

Nasz kolega z Węgier. Jest absolwentem University of Miskolc
Engineering (section of waste-farming, Department of Foundry, Faculty of Materials Science and Engineering). Nie ukrywamy, że jego doskonała znajomość lokalnych zagadnień i świetne kontakty z węgierskimi kontrahentami znacznie ułatwiają naszą pracę 😉.

Jego rolą w FIXIT jest: dbanie o sprawne funkcjonowanie operacji Fixit w oddziale Miszkolc na terenie Węgier.

Prywatnie Adrian jest: motocyklistą „z krwi i kości”. Poza pasją do szybkiej jazdy lubi też fotografię (w tym obrabianie swoich zdjęć przy pomocy Photoshopa), ogrodnictwo i długie spacery ze swoją partnerką. Ciekawostka: Adrian posiada własną, małą łódkę i pełne uprawnienia do kierowania nią :)

Anna Marecka-Cecko

Project Manager

Pani magister inżynier. Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, na kierunku Edukacja Techniczno-Informatyczna. Poza licznymi kursami i szkoleniami, może pochwalić się również posiadaniem uprawnień do nauczania przedmiotów technicznych i informatycznych: w szkołach podstawowych, ponadpodstawowych i zawodowych.

Jej rolą w FIXIT jest: pełnienie kompleksowego nadzoru nad projektem napraw płatnych smartfonów, tabletów i laptopów.

Prywatnie Anna jest: miłośniczką gór i jezior, chwytającą wiatr w żagle nie tylko żeglując po Mazurach. Kiedy tylko ma do tego okazję - wkłada buty trekkingowe, pakuje plecak i ucieka ku przygodzie. Żyje według przekonania, że poprzeczkę należy podnieść tak wysoko, aby nie trzeba było się schylać przechodząc pod nią.