Sales Account Manager

Krosno, ul. Pużaka 37

1 wakat

dodano 2023-06-20

Kilka słów o firmie i zespole do którego możesz dołączyć

Cześć, tutaj Stanisław. Do naszego zespołu sprzedaży szukam kandydata, który chciałby związać swoją karierę zawodową z tym ciekawym, zapewniającym sporo wyzwań i satysfakcji zawodem HANDLOWCA. Budujemy pozycję FIXIT SA jako partnera oferującego usługi posprzedażowe, które w duchu Customer Experience i Circular Economy wspierają rozwój biznesu naszych kontrahentów.

FIXIT SA to firma, która wierzy, że rzeczy warto naprawiać, bo dzięki temu można uratować świat. Dbamy o przedłużenie cyklu życia produktów elektronicznych i staramy się, żeby nasze działania przyczyniały się do zmniejszenia negatywnych skutków nadmiernej produkcji dla środowiska.

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • poszukiwanie klientów na oferowane przez firmę usługi, wykorzystując uznane metodologie sprzedaży
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • tworzenie i prezentacja ofert handlowych dopasowanych do potrzeb klientów
  • udział w tworzeniu strategii handlowej i produktowej
  • kontakt telefoniczny i kampanie mailingowe
  • udział w imprezach branżowych
  • monitoring mediów branżowych
  • współtworzenie treści marketingowych oraz współpraca z osobami negocjującymi umowy i opiekunami klientów

Jakich umiejętności oczekujemy od Ciebie?

  • budowanie relacji biznesowych
  • aktywna sprzedaż
  • biznesowa znajomość języka angielskiego
  • umiejętności handlowe i negocjacyjne (wykazywanie się asertywnością)
  • umiejętność słuchania klienta (empatia, zrozumienie potrzeb)
  • prawo jazdy, kat. b oraz możliwość prowadzenia samochodu służbowego – wyjazdy na delegacje
  • doświadczenie we współpracy z klientami biznesowymi – obsługa b2b (min. 3 lata doświadczenia)
  • znajomość rynku IT lub elektroniki konsumenckiej

Podsumowując - szukamy osoby: kreatywnej, potrafiącej pokonywać bariery w komunikacji, umiejącej słuchać klientów, nie bojącej się rozmowy nawet z top managerami i zadawania im pytań, chcącej odnieść sukces i wytrwale do tego dążącej, systematycznej w swoich działaniach, samodzielnej ale też potrafiącej działać w grupie.

Jak jest u nas?
Jesteśmy teamem, który mocno stawia na pracę zespołową, budowanie klimatu zaufania i wzajemny szacunek. Możemy śmiało stwierdzić, że panuje u nas niepowtarzalna firmowa atmosfera i jak twierdzą nasi pracownicy „dobrze nam razem”.

Zapewniamy: szkolenia wewnętrzne oraz w uznanych firmach szkoleniowych, dostęp do materiałów i wiedzy z zakresu sprzedaży, pracę zgodnie z zaimplementowanymi procesami wg. najnowszych trendów na świecie.
Zawsze możesz liczyć na uśmiech i wsparcie ze strony Twoich współpracowników, od czasu do czasu na domowe ciasto w kuchni i przynajmniej jedną firmową imprezę integracyjną w ciągu roku.
Oferujemy dodatkowe świadczenia socjalne i świetne benefity (Karta Multisport, karta lunchowa, prywatna opieka medyczna). Co oczywiste, od początku współrpacujemy w ramach umowy o pracę na pełny etat (chyba, że wolisz współpracę w ramach B2B).

LINK DO FORMULARZA APLIKACYJNEGO:

KLIKNIJ TUTAJ