10

dni - czas realizacji

11 000

urządzeń obsłużonych w jednym zleceniu

Oferowane przez firmę Fixit usługi zapewniają pełne spektrum działań i sprawdzone procesy ich realizacji, dając pewność, że powierzone firmie zadania wykonane zostaną sprawnie, szybko i z dbałością o najmniejsze detale. 

Ponad 5 lat temu szukaliśmy partnera, który sprosta naszym oczekiwaniom jakościowym oraz zagwarantuje elastyczność w podejściu do przekazywanych zleceń. Realizacja pierwszego projektu przez firmę Fixit przebiegła w zgodzie z najwyższymi standardami a efekty prac spełniły nasze restrykcyjne wymagania. Zaowocowało to oczywiście kontynuacją współpracy na przestrzeni ostatnich lat. Niezwykle ważnym aspektem tej wieloletniej współpracy jest fakt, że udało nam się zbudować relacje, w ogromnej mierze bazujące na zaufaniu. W imieniu TP-Link przyznaję, że jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy a specjaliści z firmy Fixit niejednokrotnie dowiedli, że posiadają ogromne umiejętności i doświadczenie, zaskakując swoim innowacyjnym podejściem do wykonywanych usług.

Michał Chodnicki Regional Technical Manager

Firma TP-LINK

O firmie TP-LINK słyszał chyba każdy. Nazwa TP-LINK kojarzy się przede wszystkim z urządzeniami sieciowymi, co jest zgodne z rzeczywistością, ponieważ firma od ponad 20 lat z dbałością o najmniejsze detale, a także nowoczesny design dostarcza produkty i rozwiązania sieciowe klientom w przeszło 170 krajach na całym świecie. Ale TP-LINK to nie tylko switche czy routery, to również między innymi kamery oraz smartfony oferowane pod marką Neffos.

Wyzwania biznesowe

Będąc czołowym dostawcą rozwiązań sieciowych w wielu krajach, TP-LINK codziennie zmaga się z organizacją dostaw swoich produktów w różnych wersjach językowych, a także odpowiedniej konfiguracji wraz z oprogramowaniem dedykowanych dla danego rynku, jak i grupy odbiorców.

W trakcie obsługi łańcucha dostaw, zdarzają się jednak sytuacje, kiedy z powodów biznesowych lub technicznych konieczna jest szybka modyfikacja części urządzeń. Może być to spowodowane potrzebą skierowania danej partii sprzętu na inny niż pierwotnie zadekretowany rynek lub też koniecznością modyfikacji oprogramowania z uwagi na wykryte błędy, lub udostępnienie nowej wersji software.

Korzyści dla klienta

Fixit posiadając wieloletnie doświadczenie w obsłudze posprzedażowej różnego typu urządzeń, potrafi zoptymalizować wewnętrzne procesy tak, aby realizacja bieżącej potrzeby klienta odbyła się na najwyższym poziomie i w najkrótszym możliwym czasie. Proces ten, będący podstawą produktu FIX&REWORK, wsparty jest również wydajną infrastrukturą, a przede wszystkim doświadczonymi zespołami techników i logistyków. Umożliwia to sprostanie najbardziej rygorystycznym wymaganiom w zakresie jednoczesnej ilości obsługiwanych urządzeń i czasu realizacji usługi stawianym przez naszych klientów.

W ramach jednego zlecenia Fixit zrealizował kompleksową usługę masowej modyfikacji ponad 10 000 ruterów marki TP-LINK. Ze względu na zmianę rynku docelowego, na który miały trafić urządzenia,
zadanie obejmowało reinstalację oprogramowania wraz z testem startowym, wymianę instrukcji obsługi i kart gwarancyjnych, naklejenie nowych oznaczeń produktowych oraz certyfikatów na urządzenia i opakowania. Tak przygotowane produkty zostały profesjonalnie zapakowane, zafoliowane oraz umieszczone w kartonach zbiorczych zgodnie ze spisem zawartości. W efekcie usługi zrealizowanej w całości w wymaganym przez klienta terminie (poniżej 2 tygodni), towar opuszczający Fixit był identycznej jakości i niczym wizualnie nie różnił się od tego, jaki otrzymuje się bezpośrednio z fabryki.

Korzyści dla klienta

  • Ograniczenie kosztów logistycznych wiążących się z ponownym transportem produktów do fabryki celem rekonfiguracji
  • Krótki czas wykonania usługi - dotrzymanie terminów dostaw zgodnie z umowami handlowymi
  • Gwarancja zachowania najwyższej jakości zmodyfikowanych produktów – produkt w 100% nowy, gotowy do sprzedaży na rynku
Wdrożone rozwiązania: FIX&REWORK

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o projekcie dla TP-Link

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Od poniedziałku do piątku
W godzinach 08:00 – 16:00

biuro@fixit.pl

FIXIT
Nad Serafą 56A
30-864 Kraków

* - pole wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest FIXIT SA z siedzibą w Krakowie, ul. Nad Serafą 56A, 30-864 Kraków.

W sprawach związanych z Pani/Pana danymi można kontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail iod@fixit.pl, lub pisząc na adres korespondencyjny FIXIT SA, ul. Nad Serafą 56A, 30-864.