15

serwisowanych modeli urządzęń

12

obsługiwanych krajów

3000

urządzeń obsługiwanych rocznie

Nawiązaliśmy niedawno współpracę z FIXIT aby stworzyć nowe Centrum Serwisowe RMA, w całości dedykowane dla naszych europejskich klientów. Jesteśmy przekonani, że Centrum Serwisowe będzie obsługiwać zgłoszenia RMA naszych klientów z dużą dbałością o szczegóły i terminowo. 

To ekscytujące nowe partnerstwo z FIXIT jest kolejnym krokiem w naszej strategii zapewniania utrzymania optymalnego poziomu usług serwisowych w całej Europie.

Phil Pitchford Dyrektor Serwisu dla Wielkiej Brytanii i Europy w Dziale Rozwiązań Drukujących Avery Dennison

Firma Avery Dennison Printer Solutions

Avery Dennison Printer Solutions jest odpowiedzią na wyjątkowe wyzwania stojące przed firmami na rynku spożywczym, detalicznym i logistycznym. Jej rozwiązania są zaprojektowane dla wspierania wydajności pracy, oszczędności kosztów, bezpieczeństwa żywności i zrównoważonego rozwoju dzięki inteligentnym innowacjom, które rozwiązują problemy i usprawniają procesy biznesowe w całym łańcuchu dostaw. Firma Avery Dennison Printer Solutions w swojej siedzibie głównej w Dayton w stanie Ohio z dumą produkuje oryginalną ręczną drukarkę etykiet Monarch® i jest światowym liderem w branży obsługi zamówień właśnie dzięki rozwiązaniom Monarch®. 

Dowiedz się więcej na www.averydennison.com/monarch i śledź nowości na LinkedIn. 
 

Wyzwania biznesowe

Firma Avery Dennison stawia sobie jako cel dostarczanie innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań, oraz zapewnienie ich wsparcia poprzez zbudowanie wiodącej w branży organizacji serwisowej. W 2019 roku firma Avery Dennison zdecydowała się na outsourcing części procesu napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych drukarek, a po prawie roku spotkań, rozmów i negocjacji ze wszystkich oferentów na dostawcę tych usług został wybrany Fixit. 


Główne założenie projektu było bardzo proste - dywersyfikacja usług i wsparcie procesu wykonywanego dotychczas w całości wewnętrznie oraz optymalizacja kosztów.


Głównym atrybutem oferty Fixit było zwiększenie możliwości operacyjnych Avery Dennison w dobie dynamicznego rozwoju firmy oraz uniezależnienie od możliwych perturbacji związanych z Brexit-em, a także:

 • udostępnienie systemu rejestracji zgłoszeń – FIXIT RMA,
 • wsparcie w procesie obsługi zleceń serwisowych,
 • skrócenie czasu naprawy urządzeń,
 • usprawnienie obsługi logistycznej dzięki obecności lokalnej Fixit,
 • możliwość elastycznego zwiększenia ilości zasobów technicznych po stronie Fixit,
 • możliwość objęcia usługami serwisowymi innych krajów w Europie,
 • możliwość poszerzenia zakresu usług z portfolio Fixit.

Korzyści dla klienta

Usługi dostarczane przez Fixit spełniają wszystkie wymagania określone przez Avery Dennison. Fixit dla realizacji usługi FIX&REPAIR dedykował zespół doświadczonych techników odpowiedzialnych za jej realizację, którzy odbyli gruntowne szkolenia pod okiem specjalistów Klienta. Na bazie odbytych szkoleń oraz umiejętności nabywanych w procesie serwisowym, zespół ten nieustanie przekazuje swoją wiedzę kolejnym inżynierom tak, aby zwiększać możliwości obsługi rosnącego strumienia zgłoszeń. Ciągle doskonalone są też procedury serwisowe oraz procesy dostaw i zaopatrzenia w części zamienne, co koordynuje i za co odpowiada dedykowany do projektu Project Manager. 


Dodatkowo, w ramach udostępnianego systemu rejestracji zgłoszeń Fixit RMA, zapewniamy docelowo lokalizację procesu rejestracji zgłoszeń oraz wszelkich dostępnych instrukcji i procedur w języku danego kraju.


Oprócz usług serwisowych, Fixit w ramach produktu FIX&GO przy współpracy z Klientem prowadzi proces logistyczny zarówno naprawianych urządzeń, jak i części zamiennych i akcesoriów w celu:

 • maksymalnego skrócenia czasów naprawy, 
 • zmniejszenia czasu dostawy niezbędnych części,
 • zminimalizowania kosztów transportu.

Korzyści dla klienta

 • zwiększenie możliwej ilości serwisowanych urządzeń
 • optymalizacja kosztu wykonywanych usług serwisowych
 • uniezależnienie od potencjalnych trudności związanych z procesem Brexitu
 • dywersyfikacja usług serwisowych – inhouse i outsourcing
 • regionalna obecność Fixit – zbliżenie struktury serwisowej do klientów
Wdrożone rozwiązania: FIX&REPAIR, FIX&GO

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o projekcie dla Avery Dennison

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Od poniedziałku do piątku
W godzinach 08:00 – 16:00

biuro@fixit.pl

FIXIT
Nad Serafą 56A
30-864 Kraków

* - pole wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest FIXIT SA z siedzibą w Krakowie, ul. Nad Serafą 56A, 30-864 Kraków.

W sprawach związanych z Pani/Pana danymi można kontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail iod@fixit.pl, lub pisząc na adres korespondencyjny FIXIT SA, ul. Nad Serafą 56A, 30-864.