Plan usług Max

FIXIT Max to usługa całościowego wsparcia w zakresie obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Zapewnia ona profesjonalne wsparcie we wszystkich jej obszarach, takich jak naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne, infolinia obsługi technicznej, obsługa lokalnego rynku, odnawianie produktu (Refurbishment), rekonfiguracja i dostosowanie do wymagań technicznych oraz wiele innych. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom pozwala na maksymalne wykorzystanie zasobów oraz przedłużenie cyklu życia produktów.

Dowiedz się więcej
Plan usług Flex

Oferta wsparcia ze strony Fixit to szeroki wybór usług z obszarów takich jak naprawa urządzeń, kompleksowe zarządzanie procedurą RMA, obsługa Klienta, wsparcie techniczne, grading i odnawianie produktu, wsparcie logistyczne, obsługa zwrotów lub wypożyczeń sprzętu. Dzięki możliwości dopasowania usług do potrzeb organizacji, dbałości o satysfakcję Klienta oraz zastosowaniu strategii cyrkularnych, wsparcie Fixit pozwala istotnie podnieść jakość obsługi przy zachowaniu optymalnych kosztów.

Dowiedz się więcej
Fixellence

Fixielence to usługa, której celem jest wypracowanie i dostarczanie optymalnego doświadczenia Klienta. Wykorzystanie wiedzy o zachowaniach użytkowników, zastosowanie podejścia opartego na zasadach zrównoważonego rozwoju oraz wykorzystanie sztucznej inteligencji pozwala na stworzenie szytego na miarę rozwiązania typu data to insights, podnoszącego satysfakcję Klienta oraz wzrost wskaźników efektywności.

Dowiedz się więcej

Wspierane marki

Współpracujemy z producentami wiodących marek

Od ponad dwudziestu lat wspieramy renomowanych producentów elektroniki użytkowej, sprzętu IT oraz AGD. Nasze doświadczenie w pracy z różnorodnymi markami zapewnia usługi na najwyższym poziomie.

WSPIERANE GRUPY PRODUKTOWE

Zapewniamy wsparcie dla szerokiej gamy produktów

Oferujemy wsparcie w zakresie obsługi posprzedażowej dla niemal wszystkich rodzajów elektroniki użytkowej i nie tylko. Nasze usługi obejmują zarówno wysokiej jakości obsługę w ramach RMA, jak i grading, rekonfigurację czy odnawianie produktów.

Smartfony i telefony

Laptopy i tablety

Czytniki e-booków

Urządzenia do gamingu i peryferyjne

Urządzenia do e-mobilności

Elektronika noszona

Monitory, TV i LFD

Projektory i audio

Kamery

Inteligentny dom

Urządzenia sieciowe i wyposażenie biur

Urządzenia dla przemysłu i energetyki

Drobny sprzęt AGD

Elektronarzędzia

Narzędzia do domu i ogrodu

 • Smartfony i telefony
 • Laptopy i tablety
 • Czytniki e-booków
 • Urządzenia do gamingu i peryferyjne
 • Urządzenia do e-mobilności
 • Elektronika noszona
 • Monitory, TV i LFD
 • Projektory i audio
 • Kamery
 • Inteligentny dom
 • Urządzenia sieciowe i wyposażenie biur
 • Urządzenia dla przemysłu i energetyki
 • Drobny sprzęt AGD
 • Elektronarzędzia
 • Narzędzia do domu i ogrodu

NASZE WSPARCIE

Fixit w liczbach

Posiadając 20 lat doświadczenia i zespół ponad 100 ekspertów, rocznie naprawiamy ponad 150 000 urządzeń, co przekłada się na kompensację 5500 ton CO2e. Skupiamy się innowacjach i ochronie środowiska, dążąc do ciągłego doskonalenia naszych usług.

+20 lat

doswiadczenia
w branży

+100

profesionalistów
w zespole

+150 k

naprawianych urządzeń rocznie

5500t

skompresowanego
CO2e

JAK MOŻEMY POMÓC

Usługi dla Twojego Biznesu

01

Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

02

Infolinia pomocy technicznej / obsługa Klienta

03

Grading i odnawianie produktu (Refurbishment)

04

Rekonfiguracja i dostosowanie do wymagań technicznych

05

Obsługa logistyczna

06

Przestrzeń magazynowa

07

Obsługa zwrotów

08

Realizacja zmówień (Fulfillment)

09

Obsługa wypożyczeń sprzętu

10

Analiza głosu Klienta

11

Customer Journey Mapping

12

Personalizacja

13

Ograniczenie śladu węglowego

https://fixit-service.com/app/uploads/2024/01/orhe._iPhone_15_pro_repair_laptop_computer_mouse_geometric_layo_f6d1fb68-8c4e-40e4-9cae-27ff8df3051b.jpg

BIZNES

Nawiąż z nami współpracę i wyznacz nowe standardy w branży!

Odkryj zalety współpracy z FIXIT SA – Twoim partnerem w obszarze serwisu i napraw. Przystępując do naszego grona Klientów, zyskujesz dostęp do ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, a także korzystasz z wydajnych i innowacyjnych rozwiązań.

Ekosystem partnerów

Wsparcie dla Biznesu w dobie Gospodarki Obiegu Zamkniętego

Do osiągnięcia zrównoważonego rozwoju potrzebujemy solidnej współpracy. W FIXIT tworzymy ekosystem partnerów działających na rzecz innowacji. Połączenie wiedzy i ekspertyzy umożliwia dostarczenie kompleksowej obsługi i osiągniecie wymiernych rezultatów w obszarze zielonej ekonomii.

Narzędzie do liczenia śladu węglowego dla firm, produktów, usług wg GHG Protocol oraz raportowania ESG, zgodnie z CSRD i standardami ESRS.

Midero rozwija obecność online klientów i optymalizuje ich doświadczenia w cyfrowym świecie, tworząc strony internetowe oraz świadcząc usługi SEO/SEM. Zwiększając rozpoznawalność marek, wspiera ich konkurencyjność i wzrost sprzedaży.

Wspólnie rozwijamy dedykowane narzędzie AI do analizy doświadczeń i satysfakcji klienta z usług naszych oraz naszych partnerów.

Partner w projektowaniu produktów fizycznych oraz usług w duchu gospodarki obiegu zamkniętego.

#eko-projektowanie

OFEROWANE USŁUGI

Poznaj szczegółowe informacje dotyczące naszych usług

Infolinia pomocy technicznej / obsługa Klienta

 

Obsługa typu Omnichannel skoncentrowana na budowaniu pozytywnych doświadczeń, oferowana w wielu językach i obejmująca zestaw działań mających na celu zrozumienie i odpowiadanie na potrzeby Klientów. W obszarze Customer Care wyróżniamy szeroki zakres usług, takich jak wsparcie techniczne, obsługa zapytań oraz gromadzenie opinii Klientów. Kluczową cechą usługi jest personalizacja, co pozwala na skuteczne budowanie silnych relacji oraz lojalności.

arrow arrow

Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

 

Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne szerokiej gamy grup produktowych, obejmujące usługi od diagnostyki i testów urządzeń, poprzez aktualizację oprogramowania i wymianę podzespołów, aż do głębokich napraw elektroniki lutowanej w technologiach THT, SMD i BGA. Całością procesów zarządza system RMA, który umożliwia użytkownikom łatwą rejestrację zgłoszeń serwisowych. Rozwiązanie umożliwia śledzenie statusu zgłoszenia na bieżąco.

arrow arrow

Grading i odnawianie produktu (Refurbishment)

 

Grading obejmuje klasyfikowanie urządzeń w oparciu o ocenę ich stanu wizualnego, kompletności i stopnia zużycia.

 

Refurbishment uwzględnia naprawę, poprawę estetyki lub przegląd i konserwację bez wymiany części, skutkujący pełną naprawą i ponownym przywróceniem produktów na rynek.

arrow arrow

Rekonfiguracja i dostosowanie do wymagań technicznych

 

Usunięcie usterek lub błędów wykrytych po procesie produkcyjnym, zmiana oprogramowania (Firmware), rekonfiguracja, modyfikacja oraz konfekcjonowanie produktów i zestawów, mające na celu przygotowanie partii urządzeń do sprzedaży.

arrow arrow

Obsługa logistyczna

 

Pełne spektrum działań związanych z prawidłowym przepływem serwisowanych produktów, świadczonych zarówno dla Klienta prywatnego, jak i biznesowego. Obsługa obejmuje optymalny dobór rozwiązań logistycznych, w zależności od gabarytów produktów, krajów dostawy oraz wymagań szczególnych, takich jak ADR (Agreement on Dangerous Goods by Road), FTL (Full Truck Load) czy obsługa celna.

arrow arrow

Przestrzeń magazynowa

 

Usługa magazynu powierzonego stanowi doskonałe rozwiązanie, które gwarantuje elastyczność, optymalizację kosztów oraz bezpieczeństwo przechowywanych produktów, zapewniając jednocześnie możliwość skalowania niezbędnej przestrzeni magazynowej.

arrow arrow

Obsługa zwrotów

 

Kompleksowa obsługa zwrotów produktowych, zaprojektowana w oparciu o wytyczne Partnera, obejmująca rozwiązania logistyczne oraz uwzględniająca sprawdzenie zasadności zwrotu, ocenę wizualną produktu i weryfikację kompletności zestawu.

arrow arrow

Realizacja zamówień (Fulfillment)

 

Usługa przetwarzania zamówień obejmująca magazynowanie, etykietowanie, pakowanie i dostawę produktu do Klienta, świadczona w oparciu o zoptymalizowane procesy logistyczne i ukierunkowana na sprawne zarządzanie procesem z jednoczesnym budowaniem pozytywnego doświadczenia Klienta.

arrow arrow

Obsługa wypożyczeń sprzętu

 

Wsparcie sprzedaży ma na celu umożliwienie Klientowi ocenę funkcjonalności produktu przed planowanym zakupem. Obejmuje ona min. obsługę formalności związanych z umowami najmu, organizację wysyłki i odbioru kompletnych zestawów, testowanie oraz ponowne kompletowanie zestawów po ich zwrocie. Usługa zapewnia naprawy w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości w działaniu urządzeń oraz rozliczenia z najemcą w określonych sytuacjach.

arrow arrow

Analiza głosu Klienta

 

Badania Human+AI sprawiają, że słyszymy i rozumiemy głos Klientów. Metryki oparte na danych pozwalają nam wprowadzać i monitorować zmiany, polepszając doświadczenia i wzmacniając lojalność Klienta.

arrow arrow

Customer Journey Mapping

 

Podstawowe narzędzie pracy nad doświadczeniem Klienta, które podkreśla punkty bólu, usprawnia procesy, poprawia komunikację i oferuje rozwiązania. Śledzi również zmiany i mierzy wyniki.

arrow arrow

Personalizacja

 

Dostosowanie usługi do kluczowych punktów kontaktu z Klientem, zgodne z wartościami i komunikacją Twojej firmy. Rozumiemy znaczenie personalizacji w tworzeniu głębokich relacji, zapewniając unikalne i pozytywne doświadczenie.

arrow arrow

Ograniczenie śladu węglowego

 

Usługa oferuje wsparcie w tworzeniu planów dekarbonizacji, umożliwiając obniżenie emisji CO2. Mając własny plan redukcji, pomagamy Partnerom w efektywnym zmniejszeniu śladu węglowego.

arrow arrow