JAK TO DZIAŁA

Wybierz kompleksową obsługę posprzedażową i zyskaj pewne wsparcie

Fixit Max to usługa pozwalająca na komplementarne uzupełnienie działań prowadzonych przez Twoją firmę oraz pełne wsparcie w zakresie obsługi posprzedażowej. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, takich jak AI oraz wykorzystaniu wiedzy z zakresu customer experience zbudujemy lojalność Twojego klienta i pomożemy Ci osiągnąć zakładane cele biznesowe.

Wsparcie na każdym etapie procesu 

Infolinia pomocy technicznej i obsługa lokalna

Najwyższej jakości doświadczenie naprawy

Zaawansowane RMA

Grading, odnawianie i rekonfiguracja produktu

https://fixit-service.com/app/uploads/2024/01/orhe._iPhone_15_pro_repair_laptop_computer_mouse_geometric_layo_f6d1fb68-8c4e-40e4-9cae-27ff8df3051b.png

Biznes

Jedno rozwiązanie dla wsparcia wszystkich etapów obsługi posprzedażowej  

Wybierając plan Max zyskujesz dostęp do ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, a także korzystasz z wydajnych i innowacyjnych rozwiązań. Odkryj zalety współpracy z FIXIT– Twoim partnerem w obszarze serwisu i napraw.

Jak to robimy

Satysfakcja Klienta to fundament naszego działania

Wspieramy firmy w budowaniu trwałych relacji z Klientami, oferując usługi, które budują wartość Twojej marki. Zapewnij Klientom pozytywne doświadczenia naprawy, dzięki naszym spersonalizowanym i skrupulatnie zaprojektowanym działaniom. Nasze podejście i działania powodują wysoką satysfakcję Twojego Klienta, a w Twojej organizacji wzrost przychodów. To z nami budujesz lojalność Klientów na lata.

Wspieramy zrównoważony rozwój

Z nami Twoja firma staje się częścią rozwiązania dla środowiska. Oferujemy produkty i usługi zaprojektowane w taki sposób, aby utrzymywać materiały i urządzenia w użyciu tak długo, jak to możliwe. Minimalizujemy ślad węglowy i maksymalizujemy efektywność zasobów, przyczyniając się do zwiększenia sprzedaży/przychodów, oszczędności kosztów oraz wzmocnienia pozytywnego wizerunku marki.

Wspólnie działamy na rzecz Twojego sukcesu

Partnerstwa to ekosystem wzajemnie wzmacniających się usług. Współpracujemy z organizacjami zaangażowanymi w gospodarkę obiegu zamkniętego, dostarczając holistyczne i zintegrowane rozwiązania. Każdy partner wnosi specjalizację ze swojego obszaru. Razem kreujemy innowacyjne podejścia, które przekładają się na realną wartość dla naszych Klientów.

PLAN USŁUG MAX

Poznaj szczegółowe informacjie dotyczące planu Max

Poznaj szczegółowe informacjie dotyczące planu Max

 

Obsługa typu Omnichannel skoncentrowana na budowaniu pozytywnych doświadczeń, oferowana w wielu językach i obejmująca zestaw działań mających na celu zrozumienie i odpowiadanie na potrzeby Klientów. W obszarze Customer Care wyróżniamy szeroki zakres usług, takich jak wsparcie techniczne, obsługa zapytań oraz gromadzenie opinii Klientów. Kluczową cechą usługi jest personalizacja, co pozwala na skuteczne budowanie silnych relacji oraz lojalności.

Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

 

Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne szerokiej gamy grup produktowych, obejmujące usługi od diagnostyki i testów urządzeń, poprzez aktualizację oprogramowania i wymianę podzespołów, aż do głębokich napraw elektroniki lutowanej w technologiach THT, SMD i BGA. Całością procesów zarządza system RMA, który umożliwia użytkownikom łatwą rejestrację zgłoszeń serwisowych. Rozwiązanie umożliwia śledzenie statusu zgłoszenia na bieżąco.

Grading i odnawianie produktu (Refurbishment)

 

Grading obejmuje klasyfikowanie urządzeń w oparciu o ocenę ich stanu wizualnego, kompletności i stopnia zużycia.

 

Refurbishment uwzględnia naprawę, poprawę estetyki lub przegląd i konserwację bez wymiany części, skutkujący pełną naprawą i ponownym przywróceniem produktów na rynek.

Rekonfiguracja i dostosowanie do wymagań technicznych

 

Usunięcie usterek lub błędów wykrytych po procesie produkcyjnym, zmiana oprogramowania (firmware), rekonfiguracja, modyfikacja oraz konfekcjonowanie produktów i zestawów, mające na celu przygotowanie partii urządzeń do sprzedaży.

Obsługa logistyczna

 

Pełne spektrum działań związanych z prawidłowym przepływem serwisowanych produktów, świadczonych zarówno dla Klienta prywatnego, jak i biznesowego. Obsługa obejmuje optymalny dobór rozwiązań logistycznych, w zależności od gabarytów produktów, krajów dostawy oraz wymagań szczególnych, takich jak ADR (Agreement on Dangerous Goods by Road), FTL (Full Truck Load) czy obsługa celna.

Przestrzeń magazynowa

 

Usługa magazynu powierzonego stanowi doskonałe rozwiązanie, które gwarantuje elastyczność, optymalizację kosztów oraz bezpieczeństwo przechowywanych produktów, zapewniając jednocześnie możliwość skalowania niezbędnej przestrzeni magazynowej.

Obsługa zwrotów

 

Kompleksowa obsługa zwrotów produktowych, zaprojektowana w oparciu o wytyczne Partnera, obejmująca rozwiązania logistyczne oraz uwzględniająca sprawdzenie zasadności zwrotu, ocenę wizualną produktu i weryfikację kompletności zestawu.

Realizacja zamówień (Fulfillment)

 

Usługa przetwarzania zamówień obejmująca magazynowanie, etykietowanie, pakowanie i dostawę produktu do Klienta, świadczona w oparciu o zoptymalizowane procesy logistyczne i ukierunkowana na sprawne zarządzanie procesem z jednoczesnym budowaniem pozytywnego doświadczenia Klienta.

Obsługa wypożyczeń sprzętu

 

Wsparcie sprzedaży ma na celu umożliwienie Klientowi ocenę funkcjonalności produktu przed planowanym zakupem. Obejmuje ona min. obsługę formalności związanych z umowami najmu, organizację wysyłki i odbioru kompletnych zestawów, testowanie oraz ponowne kompletowanie zestawów po ich zwrocie. Usługa zapewnia naprawy w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości w działaniu urządzeń oraz rozliczenia z najemcą w określonych sytuacjach.

 

Analiza głosu Klienta

 

Badania Human+AI sprawiają, że słyszymy i rozumiemy głos Klientów. Metryki oparte na danych pozwalają nam wprowadzać i monitorować zmiany, polepszając doświadczenia i wzmacniając lojalność Klienta.

Customer Journey Mapping

 

Podstawowe narzędzie pracy nad doświadczeniem Klienta, które podkreśla punkty bólu, usprawnia procesy, poprawia komunikację i oferuje rozwiązania. Śledzi również zmiany i mierzy wyniki.

Personalizacja

 

Dostosowanie usługi do kluczowych punktów kontaktu z Klientem, zgodne z wartościami i komunikacją Twojej firmy. Rozumiemy znaczenie personalizacji w tworzeniu głębokich relacji, zapewniając unikalne i pozytywne doświadczenie.