Prowadzimy autoryzowany serwis urządzeń marki Logitech: gwarancyjny (na terenie Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Litwy, Łotwy i Estonii) oraz pogwarancyjnych (na terenie całej Europy).

Gwarancyjne

Pogwarancyjne

Zgłoś reklamację sprzętu
Logitech

Wypełnij formularz

Nasze usługi dotyczą produktów takich, jak:

 • myszy i klawiatury

 • głośniki komputerowe

 • głośniki bluetooth

 • głośniki bezprzewodowe Ultimate Ears

 • słuchawki przewodowe i bezprzewodowe

 • słuchawki Jaybird

 • kierownice

 • peryferia dla graczy (Logitech G)

 • urządzenia Astro Gaming

 • symulatory

 • kamery internetowe

 • urządzenia do wideokonferencji

 • prezentery

 • akcesoria iPad

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://logitech.fixit-service.com

Napisz na:

Odwiedź stronę producenta: logitech.com

Serwis i naprawa Logitech  - pomoc, na jaką zasługujesz | Logitech support Polska

Pracujesz przy komputerze? Niezawodny sprzęt jest konieczny, byś mógł działać? Kupujesz produkty od najlepszych marek, bo wiesz, że będą z Tobą przez lata? Jeśli tak, zapewne zależy Ci na profesjonalnym i rzetelnym serwisie urządzeń Logitech. Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym tej marki. Prowadzimy:

gwarancyjny serwis Logitech - na terenie Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Litwy, Łotwy i Estonii,

pogwarancyjny serwis Logitech - na terenie całej Europy.

 

Urządzenia Logitech - serwis i naprawa (RMA)

Prowadzone przez Fixit działania serwisowe i naprawcze (Kraków, Krosno) urządzeń Logitech dotyczą akcesoriów takich jak:

 • myszy i klawiatury,
 • głośniki komputerowe, głośniki bluetooth, głośniki bezprzewodowe Ultimate Ears,
 • słuchawki przewodowe i bezprzewodowe, słuchawki Jaybird,
 • kierownice, peryferia dla graczy (Logitech G), urządzenia Astro Gaming, symulatory, akcesoria iPad,
 • kamery internetowe, urządzenia do wideokonferencji, prezentery.

 

Serwisy gwarancyjne Logitech w Krakowie i Krośnie - naprawa i kontrola, na jakie się zgadzasz

Klienci zgłaszający urządzenia Logitech do serwisu w Krakowie i Krośnie zadają nam pytania podobne do tych, które wymieniamy poniżej. Przedstawiamy je, by pomóc w znalezieniu odpowiedzi na ewentualne wątpliwości.

 

1. Czy istnieje możliwość zakupu samego odbiornika Logitech?

Tak, nasz serwis oferuje sprzedaż akcesoriów do urządzeń Logitech. W tej sprawie należy kontaktować się, pisząc na adres e-mail: logitech@fixit.pl 

2. Jak zgłosić reklamację urządzeń Logitech? W jaki sposób wysłać urządzenie do serwisu?

Reklamację urządzenia należy w zabezpieczonym loginem i hasłem systemie RMA - dostępny jest pod adresem: https://rma.fixit-service.com. Podczas procesu zgłaszania uszkodzenia urządzenia należy zaznaczyć preferowaną opcję dostawy do naszego serwisu.

3. Czy muszę wysłać cały zestaw do naprawy, czy wystarczy, jeśli wyślę tylko uszkodzony element?

Zalecamy wysłanie całego reklamowanego zestawu. Jest to niezbędne do przeprowadzenia szczegółowych testów diagnostycznych które wyeliminują dodatkowe problemy.

4. Czy istnieje  możliwość naprawy urządzenia Logitech poza gwarancją producenta?

Tak, nasz serwis oferuję możliwość naprawy urządzeń Logitech również poza gwarancją producenta.

5. W jaki sposób zapakować urządzenie do transportu?

Sprzęt należy odpowiednio zabezpieczyć na czas transportu. Zalecamy użycie wypełniaczy oraz zapakowanie urządzenia w opakowanie oryginalne lub zastępcze, które wystarczająco ochroni zawartość przed uszkodzeniem lub zniszczeniem. Szczególną uwagę zwracamy na ryzyko wystąpienia drobnych zarysowań mogących powstać w wyniku niewystarczającego zabezpieczenia urządzenia. Nasz serwis nie bierze odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe w transporcie oraz będące skutkiem niewłaściwego lub niedostatecznego zabezpieczenia sprzętu. 

 

Urządzenia Logitech - naprawa tych funkcji jest najbardziej popularna

Jako autoryzowany serwis urządzeń Logitech holistycznie zajmujemy się produktami wspomnianej marki. Klienci zgłaszają się do nas najczęściej z następującymi problemami:

 

 • Urządzenie Logitech nie uruchamia się

Najpopularniejszym zgłaszanym problemem, jaki napotykamy w trakcie obsługi serwisowej Logitech, jest sytuacja, w której urządzenie nie uruchamia się oraz nie wykazuje jakiejkolwiek reakcji na próby włączenia. Powodów może być wiele: od prozaicznych typu rozładowane akumulatory lub uszkodzone bezpieczniki, poprzez problemy wynikające z zalania lub uszkodzenia mechanicznego, na zwarciach w układach i usterkach komponentów elektronicznych kończąc. W zależności od stwierdzonej przyczyny, serwis podejmuje stosowne działania, eliminuje uszkodzenia i przywraca pełną sprawność urządzeń

 

 • Scroll w myszce Logitech nie działa prawidłowo

Usterki scrolla (rolki) najczęściej spowodowane są zabrudzeniami wewnątrz myszki, a ich wyeliminowanie wymaga gruntownego wyczyszczenia oraz konserwacji jej wnętrza. Nierzadkie są także sytuacje, podczas których do uszkodzenia scrolla dochodzi w sposób mechaniczny, np. w wyniku upadku myszki. Znaczną część przypadków stanowią także naprawy wymagające wymiany wadliwie działających podzespołów elektronicznych takich jak np. enkodery lub sensory optyczne.

 

 • Przyciski w urządzeniu Logitech się zacinają

Usterki przycisków i klawiszy najczęściej dotyczą klawiatury i myszek, rzadziej występują w słuchawkach. Dominują usterki wywołane zabrudzeniem lub zalaniem. Nierzadkie są uszkodzenia mikrostyków lub siatek klawiatur, w mniejszy stopniu można zaobserwować zimne luty lub usterki komponentów elektronicznych.

 

 • Problemy z łącznością bezprzewodową

Usterki w łączności bezprzewodowej relatywnie często spowodowane są rozparowaniem urządzenia z odbiornikiem – aby przywrócić właściwy stan rzeczy wystarczy skorzystać z prostej procedury ponownego sparowania lub z oprogramowania udostępnianego nieodpłatnie przez producenta. Częstą przyczyną problemów są uszkodzenia odbiorników, przy czym zazwyczaj mają charakter mechaniczny. Trzeba mieć również na uwadze, że na stabilną pracę urządzeń bezprzewodowych wpływ ma źródło zasilania: rozładowane akumulatory lub baterie bywają powodem problemów o wspomnianym charakterze.

 

 • Lewy przycisk myszki Logitech nie działa prawidłowo

Usterka ta nierzadko wynika z intensywnego użytkowania myszek. Lewy przycisk jest znacznie częściej użytkowany podczas obsługi komputera i z czasem można zauważyć, że praca obu przycisków myszki zaczyna się nieznacznie różnić np. skok prawego przycisku jest bardziej wyczuwalny i jego kliknięcie wydaje się bardziej precyzyjne. Częstym problemem w działaniu przycisków myszki bywa tzw. „dwuklik”, czyli sytuacja, gdy pojedyncze naciśnięcie przycisku jest odbierane jako jego dwukrotne użycie. Zdecydowanie najczęstszym sposobem naprawy tej usterki jest wymiana mikrostyków na nowe, zawsze dokonuje się jej parami, tzn. w lewym i prawym przycisku.