Jesteśmy partnerem akcji Dajże Kompa

2020-06-03

Jesteśmy jednym z inicjatorów akcji „Dajże kompa”, która powstała, aby walczyć z wykluczeniem cyfrowym. Wraz kilkoma krakowskimi firmami podjęliśmy się przekazania 1000 komputerów używanych dzieciom i rodzinom, które są narażone na wykluczenie.
Jako FIXIT SA odpowiadamy za:
✔ przyjęcie sprzętu od darczyńców,
✔ dezynfekcję,
✔ usunięcie danych,
✔ testy i rewitalizację sprzętu,
✔ skompletowanie zestawów i wysyłkę do zakwalifikowanych odbiorców.


Więcej o akcji dowiecie się na stronie: www.dajzekompa.pl

Zobacz więcej
Inne tematy
Na co zwrócić uwagę przy zakupie paneli fotowoltaicznych, aby służyły jak najdłużej?

Zakup paneli fotowoltaicznych to inwestycja na lata, która może się zwrócić niższymi kwotami wydawanymi na prąd w gospodarstwie domowym. Im dłużej korzystamy z jednej instalacji, która jest trwała i nie bardzo zmniejsza swoją żywotność, tym taniej. Zdarzają się jednak sytuacje, kiedy wydajemy pieniądze na panele, które wciąż trzeba naprawiać, a one ledwo wytrzymują do okresu gwarancyjnego. Jak uniknąć takiego scenariusza? Co w momencie zakupu powinno zwrócić naszą uwagę?

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny – różnice

Kupując sprzęt elektroniczny, zwracamy uwagę, jaką gwarancję daje nam jego producent. Jeśli coś pójdzie nie tak, producent zobowiązuje się naprawić sprzęt, wymienić go na nowy lub zwrócić nam pieniądze.

Rozrywka i rywalizacja na dużym ekranie – jak wybrać monitor do e-sportu

Fani gier wiedzą doskonale, jak ważny jest dobry sprzęt służący do takiej rozrywki. Aby w pełni cieszyć się grą, potrzeba kilku elementów. Sprawny komputer, dobra karta graficzna, klawiatura, słuchawki oraz oczywiście monitor – to od jego jakości zależy niejednokrotnie przyjemność płynąca ze zdobywania kolejnych poziomów. Warto więc zastanowić się, jaki monitor do e-sportu wybrać, aby cieszyć się najlepszą rozrywką na dużym ekranie. W dzisiejszym artykule postaramy się wskazać, na jakie parametry należy zwrócić uwagę przed wyborem monitora do gier.