Niemieckojęzyczny Specjalista Wsparcia Klienta

Krosno

1 wakat

dodano 2022-11-29

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Głównym zadaniem jest udzielanie porad i odpowiadanie na zapytania Klientów, które dotyczyć będą zdefiniowanych grup urządzeń elektrycznych lub elektroniki użytkowej

  • Informowanie klientów za pośrednictwem różnych kanałów komunikacyjnych (telefon,
    e-mail) o przebiegu prowadzonych spraw reklamacyjnych - praca z Klientami niemieckojęzycznymi i polskojęzycznymi

  • Obsługa wewnętrznego systemu CRM ds. reklamacji/obsługi Klientów

  • Budowanie eksperckiego wizerunku firmy oraz obsługa zgłoszeń posprzedażnych Klientów

  • Przekazywanie uwag oraz innowacyjnych pomysłów, które pozwolą na doskonalenie wewnętrznych procesów

  • Bezpośrednia współpraca z osobami zarządzającymi obsługiwaną marką urządzeń

Jakich umiejętności oczekujemy od Ciebie?

  • Lubisz rozmawiać i masz swobodę wypowiedzi (zarówno w komunikacji ustnej jak i pisemnej)

  • Potrafisz słuchać = identyfikować potrzeby Klientów

  • Potrafisz pokonywać bariery w komunikacji

  • Jesteś cierpliwy(a) i asertywny(a)

  • Jesteś samodzielny(a), a jednocześnie potrafisz pracować zespołowo

  • Cechuje Cię otwartość na poszerzanie swojej wiedzy

  • Szukasz rozwiązań w oparciu o procedury i zasady

  • Z łatwością przyswajasz wiedze techniczną

Jak jest z nami?

- szkolenia i suport w rozwoju – od młodszego specjalisty do mistrza komunikacji
- wsparcie współpracowników
- świadczenia socjalne, dofinansowanie szkoleń i świetne benefity (Karta Multisport, karta lunchowa, prywatna opieka medyczna)
- pracę w fajnym miejscu, bo "Dobrze nam razem!"

Stawiamy na otwartą komunikację - jeżeli podoba Ci się nasze ogłoszenie, ale potrzebujesz doprecyzowania z naszej strony lub uważasz, że nie spełniasz wszystkich oczekiwań - nie martw się na zapas. Wyślij swoje CV, a nasz dział HR odezwie się do Ciebie i chętnie wyjaśni wszelkie wątpliwości.

Zachęcamy do aplikacji przez formularz:

-> KLIKNIJ TUTAJ <-