Manager ds. logistyki globalnej

Kraków / Krosno

1 wakat

dodano 2024-05-09

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Optymalizacja procesów logistycznych
  • Negocjacje i zarządzanie firmami spedycyjnymi
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii logistycznych
  • Zarządzanie ryzykiem i monitorowanie wydajności logistycznej
  • Koordynacja zespołem logistycznym i współpraca z innymi działami

Jakich umiejętności oczekujemy od Ciebie?

  • Wiedza i doświadczenie w zarządzaniu logistyką i łańcuchem dostaw
  • Analityczne myślenie i identyfikacja trendów
  • Umiejętności negocjacyjne i budowania relacji
  • Znajomość nowoczesnych technologii logistycznych
  • Płynna komunikacja w języku angielskim
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i projektami
  • Skoncentrowanie na celach biznesowych

Co oferujemy:

  • Wsparcie ze strony przełożonych i współpracowników
  • Szkolenia i dofinansowanie rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (Karta Multisport, karta lunchowa, prywatna opieka medyczna, dodatkowe świadczenia socjalne)
  • Niepowtarzalna firmowa atmosfera

Link do wysyłania aplikacji:

-> LINK <-