Opiekun Wsparcia Technicznego

Krosno

1 wakat

dodano 2022-11-16

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • udzielanie porad i rozwiązywanie problemów klientów z różnymi urządzeniami elektronicznymi (RTV, AGD) i elektromechanicznymi
  • rejestrowanie przeprowadzonych rozmów w systemie CRM
  • diagnozowanie zgłoszonych problemów
  • eskalacja trudnych przypadków do drugiej linii wsparcia po stronie producenta urządzeń
  • wspomaganie zespołu kontaktu z klientem w obsłudze klientów w zakresie zgłaszanych do firmy reklamacji i problemów technicznych.

Jakich umiejętności oczekujemy od Ciebie?

  • lubisz rozmawiać i masz swobodę wypowiedzi (zarówno w komunikacji ustnej jak i pisemnej)
  • potrafisz słuchać = identyfikować potrzeby klientów
  • jesteś cierpliwy i asertywny
  • cechuje cię otwartość na poszerzanie swojej wiedzy
  • posiadasz doświadczenie w telefonicznej lub bezpośredniej obsłudze klientów (nie jest to warunek konieczny)
  • z łatwością przyswajasz wiedze techniczną
  • mile widziana wiedza z zakresu elektroniki i mechaniki

Tutaj klikniesz w aktualny formularz rekrutacyjny

Jak jest u nas?
Jesteśmy teamem, który mocno stawia na pracę zespołową i wzajemny szacunek. Możemy śmiało stwierdzić, że panuje u nas niepowtarzalna firmowa atmosfera.
Zawsze możesz liczyć na uśmiech i wsparcie ze strony Twoich współpracowników, od czasu do czasu na domowe ciasto w kuchni i przynajmniej jedną firmową imprezę integracyjną w ciągu roku.
Oferujemy dodatkowe świadczenia socjalne i fajne benefity.
Od początku współpracujemy w ramach umowy o pracę na pełny etat.

Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Tutaj klikniesz w formularz rekrutacyjny