Electrician

Krosno

1 open position

dodano 2020-10-05

Opis oferty

Jak jest u nas?
Jesteśmy teamem, który mocno stawia na pracę zespołową i wzajemny szacunek. Możemy śmiało stwierdzić, że panuje u nas niepowtarzalna firmowa atmosfera.
Zawsze możesz liczyć na uśmiech i wsparcie ze strony Twoich współpracowników, od czasu do czasu na domowe ciasto w kuchni i przynajmniej jedną firmową imprezę integracyjną w ciągu roku.
Oferujemy dodatkowe świadczenia socjalne i fajne benefity.
Od początku współpracujemy w ramach umowy o pracę na pełny etat

Oczekiwania

  • Interesujesz się elektroniką, elektrotechniką lub informatyką?
  • Potrafisz biegle posługiwać się komputerem i popularnymi systemami operacyjnymi?
  • Posiadasz zdolności manualne?
  • Jesteś spostrzegawczy?

Te umiejętności przybliżają Cię do pracy u nas.

  • Potrafisz posługiwać się lutownicą i multimetrem?
  • Posiadasz doświadczenie w diagnozowaniu lub serwisowaniu sprzętów elektronicznych?

Z chęcią spotkamy się z Tobą na rozmowie kwalifikacyjnej!

Obowiązki

W pracy u nas będziesz mieć do czynienia z naprawianiem sprzętu elektronicznego (m.in. smartfonów, tabletów, GPS'ów, urządzeń peryferyjnych, deskorolek), testowaniem i konfigurowaniem urządzeń diagnozowaniem i rozwiązywaniem problemów technicznych.

Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FIXIT SA z siedzibą w Krakowie przy ulicy Nad Serafą 56a, kod pocztowy 30-864 moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby przyszłych rekrutacji