FIXIT - CUSTOMER EXPERIENCE COMPANY

Czy wiesz, że...

•   Około 40% klientów dokonuje decyzji zakupowych kierując się pobudkami pozacenowymi (raport KPMG)
•   Większość klientów przed zakupem szuka opinii na temat produktów - czyta fora, recenzje, opinie internetowe, czy rekomendacje znajomych
•   Przychody firm będących liderami w obszarze CX rosną 5,1 razy szybciej od tych, które nie zwracają uwagi na CX (raport Forrester)
•   4,5 razy więcej klientów jest gotowych do zapłacenia wyższej ceny za produkt, jeśli mają świetne doświadczenia z marką w porównaniu do tych złych (raport Forrester)
•   Dobrze działający proces CX zwiększa lojalność klientów o 17% (raport Forrester)

 

Rozumiemy Customer Experience

Jednym z kluczowych czynników, które mają wpływ na powodzenie oferty produktowej na rynku, jest więc zapewnienie Customer Experience unikalnego dla każdej marki. To właśnie pozytywny odbiór jej wartości i obcowania z nią na każdym kroku decyduje o ostatecznym sukcesie produktu oraz lojalności klientów.

Każda firma, niezależnie od profilu działalności, tworzy Customer Experience. Nie każda jest tego jednak w pełni świadoma. Dopiero zrozumienie procesów związanych z CX oraz świadome ich kreowanie stanowią źródło sukcesu i przewagi konkurencyjnej. My je rozumiemy.

Mamy wiedzę i doświadczenie

Customer Experience jest wpisane w DNA Fixit. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, wynikające z ponad 15 lat obecności na rynku, działań i projektów zrealizowanych w całej Europie oraz współpracy z liderami w swoich branżach. Cały kapitał merytoryczny Fixit jest ukierunkowany na kształtowanie unikalnego Customer Experience zarówno partnerów marek, które obsługujemy, jak i przede wszystkim ich klientów. Nasza kultura organizacyjna jest bowiem skoncentrowana na osiąganiu celów ludzi, którzy z nami współpracują.

Budowanie pozytywnych doświadczeń konsumentów to nieprzerwana praca, którą wykonujemy wspólnie z naszymi Partnerami. Dostosowując się do ich strategii biznesowej, pomagamy im sprawić, by Customer Experience był zawsze na odpowiednim miejscu.

 

Wspólnie kreujemy Customer Experience

Zarządy spółek naszych klientów oraz ich akcjonariusze doceniają inwestycję w Customer Experience i jego wpływ na wzrost przychodów. Nasi partnerzy bezpośrednio zyskują natomiast dodatkowe możliwości biznesowe, które obejmują transfer wiedzy i doświadczenia, szkolenia z umiejętności miękkich, czy wsparcie dostosowane do konkretnych warunków. Wysoka jakość usług posprzedażowych zwiększa lojalność klientów w kluczowych w kontekście podejmowania decyzji zakupowych okresach między transakcjami. Ostatecznie zyskują wszyscy.

Pomagamy w kreowaniu i realizacji właściwie sprofilowanego Customer Experience, świadcząc szereg usług w obszarze obsługi przed i posprzedażowej. W tym celu zespół naszych ekspertów przygotował szeroką gamę produktów oraz związanych z nimi procesów, w oparciu o które realizujemy założoną strategię.