FIXIT - CUSTOMER EXPERIENCE COMPANY

Czy wiesz, że...

  • Około 40% klientów dokonuje decyzji zakupowych, kierując się pobudkami pozacenowymi (raport KPMG)
  • Większość klientów przed zakupem szuka opinii na temat produktów - czyta fora, recenzje, opinie internetowe, czy rekomendacje znajomych?
  • Przychody firm będących liderami w obszarze CX rosną 5,1 raza szybciej od tych, które nie zwracają uwagi na CX (raport Forrester)?
  • 4,5 razy więcej klientów jest gotowych do zapłacenia wyższej ceny za produkt, jeśli mają dobre doświadczenia z marką (raport Forrester)?
  • Dobrze działający proces Customer Experience zwiększa lojalność klientów o 17% (raport Forrester)?

 

Rozumiemy Customer Experience

Jednym z kluczowych czynników, który ma wpływ na powodzenie oferty produktowej na rynku, jest zapewnienie Customer Experience unikalnego dla każdej marki. To właśnie pozytywny odbiór jej wartości i obcowania z nią na każdym kroku decyduje o ostatecznym sukcesie produktu oraz lojalności klientów.

Każda firma, niezależnie od profilu działalności, tworzy Customer Experience. Nie każda jest tego jednak w pełni świadoma. Dopiero zrozumienie procesów związanych z CX oraz świadome ich kreowanie jest źródłem sukcesu i przewagi konkurencyjnej. My je rozumiemy.

Mamy wiedzę i doświadczenie

Customer Experience jest wpisane w DNA Fixit. Mamy wiedzę i doświadczenie - efekt ponad 15 lat obecności na rynku, działań i projektów zrealizowanych w całej Europie. To również rezultat współpracy z liderami w swoich branżach. Cały kapitał merytoryczny Fixit jest ukierunkowany na kształtowanie unikalnego Customer Experience - zarówno partnerów marek, które obsługujemy, jak i przede wszystkim ich klientów. Nasza kultura organizacyjna jest skoncentrowana na osiąganiu celów tych, którzy z nami współpracują.

Budowanie pozytywnych doświadczeń konsumentów to nieprzerwana praca, którą wykonujemy wspólnie z naszymi partnerami. Dostosowując się do ich strategii biznesowej, pomagamy im sprawić, by Customer Experience był zawsze na odpowiednim poziomie.

 

Wspólnie kreujemy Customer Experience

Zarządy spółek naszych klientów oraz ich akcjonariusze doceniają inwestycję w Customer Experience i jego wpływ na wzrost przychodów. Partnerzy Fixit zyskują w ten sposób dodatkowe możliwości biznesowe, które obejmują:

  • transfer wiedzy i doświadczenia, 
  • szkolenia z umiejętności miękkich, 
  • wsparcie dostosowane do konkretnych warunków. 

Wysoka jakość usług posprzedażowych zwiększa lojalność kluczowych klientów i wpływa na podejmowanie decyzji zakupowych w okresach między kolejnymi transakcjami.

Pomagamy w kreowaniu i realizacji właściwie profilowanego Customer Experience, świadcząc szereg usług w obszarze obsługi przedsprzedażowej i posprzedażowej.