50+

SERWISOWANYCH MODELI URZĄDZEŃ

95+%

skuteczność wykonywanych napraw

1000+

obsługiwanych urządzeń rocznie

12

miesięcy gwarancji na wykonane usługi

Klient

Od 2017 roku Fixit współpracuje z partnerem specjalizującym się w odnawianiu elektroniki użytkowej i ponownego wprowadzania tak przygotowanych produktów na rynek pod postacią w pełni sprawnych i zdatnych do użytkowania urządzeń. Firma koncentruje się na obrocie używanymi produktami high-tech, a wszystko to realizuje z najwyższą troską o środowisko naturalne oraz portfele swoich klientów. Portfolio firmy obejmuje w głównej mierze telefony komórkowe topowych marek, niemniej jednak znaczny udział w ofercie mają również laptopy, tablety oraz urządzenie foto/video.

Wyzwania biznesowe

Nasz klient chce zapewnić wszystkim użytkownikom, którzy kupują pełnowartościowe odświeżone produkty w przystępnej cenie, takie same odczucia, jak przy zakupie zupełnie nowego urządzenia. Jest to możliwe do zrealizowania tylko z zachowaniem najwyższej dbałości o szczegóły w procesie odnawiania. Nasz klient wprowadza do swojej oferty wyłącznie produkty wysokiej jakości, które odpowiadają rygorystycznym normom i wytycznym - tylko urządzenia spełniające 100% kryteriów mogą trafić do rąk klientów. Najważniejsze aspekty, to:

 • zapewnienie produktu najwyższej jakości
 • optymalny stosunek jakości do ceny
 • ochrona środowiska naturalnego w ramach koncepcji zrównoważonego rozwoju

Fixit od początku współpracy nieustannie dba o wymierny rozwój wzajemnych relacji biznesowych i rozbudowę portfolio oferowanych usług o nowe modele urządzeń i coraz bardziej zaawansowane usługi serwisowe. Wszystko to ma na celu zoptymalizowanie końcowego efektu ekonomicznego przy zachowaniu najwyższego poziomu jakości i kompleksowej realizacji wszystkich założonych celów w ścisłe określonym reżimie czasowym.

Główną przewagą Fixit, która zdecydowała o wyborze naszej oferty, jest wieloletnie doświadczenie i bardzo szeroki zakres wiedzy technicznej w obrębie obsługiwanych produktów. W efekcie końcowym pozwala to na realizowanie niezwykle zaawansowanych i często niedostępnych na lokalnym rynku usług serwisowych obejmujących zarówno wymianę jak i naprawę komponentów do poziomu elementów BGA włącznie. Dodatkowe atuty naszego centrum serwisowego to między innymi:

 • możliwość rozszerzenia współpracy o nowe grupy produktowe i modele urządzeń
 • elastyczność w zakresie rodzaju i charakteru świadczonych usług
 • wsparcie w zakresie obsługi logistycznej
 • elastyczność w dopasowaniu do wymogów projektowych klienta

Korzyści dla klienta

Usługi realizowane przez Fixit w ramach produktu FIX&REPAIR spełniają pełen zakres wymagań ze strony partnera. Najważniejsze z nich, to:

 • wysoka skuteczność realizowanych napraw – ponad 95%
 • optymalny stosunek kosztów naprawy do wzrostu wartości naprawionych produktów
 • wysoka skuteczność procesów Quality Assurance po zrealizowanej usłudze serwisowej
 • rygorystyczne wskaźniki KPI z naciskiem na parametry czasowe (TAT), które pozwalają zapewnić płynną obsługę produktów i w efekcie maksymalne ograniczenie utraty wartości rynkowej naprawionego produktu w czasie.

Korzyści dla klienta

 • znaczny wzrost wartości rynkowej produktów jako bezpośrednie następstwo usług serwisowych świadczonych przez Fixit.
 • elastyczność w zakresie obsługiwanych modeli urządzeń i ich ilości.
 • minimalizacja czasu obsługi zleceń, a w efekcie ograniczenie utraty wartości produktów w czasie.
 • zaplecze magazynowe wysokiej jakości podzespołów i komponentów serwisowych zarządzane przez dedykowany zespół z wieloletnim doświadczeniem.
 • zwiększenie potencjału ilości napraw urządzeń w danym okresie czasu.
Wdrożone rozwiązania: FIX&REPAIR

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o projekcie dla Dostawca urządzeń odnawianych

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Od poniedziałku do piątku
W godzinach 08:00 – 16:00

biuro@fixit.pl

FIXIT
Nad Serafą 56A
30-864 Kraków

* - pole wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest FIXIT SA z siedzibą w Krakowie, ul. Nad Serafą 56A, 30-864 Kraków.

W sprawach związanych z Pani/Pana danymi można kontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail iod@fixit.pl, lub pisząc na adres korespondencyjny FIXIT SA, ul. Nad Serafą 56A, 30-864.