250+

SERWISOWANYCH MODELI URZĄDZEŃ

3

OBSŁUGIWANE KRAJE

~7000

obsługiwanych urządzeń rocznie

20000+

zgłoszeń telefonicznych
i mailowych

„Fixit jako rekomendowane centrum serwisowe Mio bazuje na niezależności od kanału sprzedaży, a w szczególności na swojej silnej wiedzy technicznej. Słuszność wyboru dokonanego przez Mio została potwierdzona = FixIT osiągnął doskonałe wyniki a ponadto udowodnił, że jest elastyczny i zdolny do szybkiego wprowadzania zmian oraz implementowania dodatkowych usług celem dostosowania się do nowych wymagań stawianych przez Mio”.

Neil Mercer Service Director

MiTAC Digital Technology Corporation - współpracujemy z najlepszymi

MiTAC Digital Technology Corpotarion, właściciel marki Mio, na polskim rynku obecny jest od 2002 roku. To jeden z wiodących producentów elektroniki konsumenckiej przeznaczonej do pojazdów. W ofercie firmy znajdują się produkty takie jak: 

 • nawigacje samochodowe, 
 • rejestratory jazdy,
 • nawigacje rowerowe

Wieloletnie doświadczenie umożliwia Mio dostarczanie produktów i usług precyzyjnie dopasowanych do potrzeb klientów. Od wielu lat urządzenia sprzedawane pod marką Mio znajdują się w czołówce najchętniej kupowanych PND (ang. Personal Navigation Device  - osobiste urządzenie nawigacyjne) oraz kamer samochodowych w Europie i Azji.

Wyzwania biznesowe


Wyzwanie biznesowe - serwis i naprawa oraz urządzeń Mio | Pomoc techniczna

Jako wiodąca firma, która odnotowuje regularne wzrosty sprzedaży produkowanych przez siebie urządzeń, Mio chce zagwarantować swoim klientom pomoc techniczną oraz usługi serwisowe na jak najwyższym poziomie. Od 2007 roku Fixit pozostaje partnerem serwisowym Mio w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych oraz kompleksowego wsparcia technicznego – Customer Care.

W 2019 roku poszerzyliśmy współpracę, udostępniając klientom Mio platformę FIXIT RMA. Zastąpiła dotychczas wykorzystywany system rejestracji zgłoszeń producenta. Głównym założeniem wdrożonych zmian było ułatwienie procesu zgłaszania reklamacji dla kanału sprzedaży. Pożądanym efektem jest optymalizacja całkowitego czasu obsługi zleceń serwisowych.

Naszym atutem z perspektywy MiTAC jest możliwość objęcia usługami serwisowymi krajów Europy, jak również:

 • dostęp do narzędzi wpływających na usprawnienie obsługi logistycznej,
 • doświadczenie w obsłudze podobnych typów urządzeń,
 • elastyczność w dopasowaniu do wymogów projektowych producenta

Korzyści dla klienta


Autoryzowany serwis pomocy technicznej Mio - korzyści dla klienta

Usługi dostarczane przez nas spełniają najwyższe wymagania jakościowe stawiane przez Mio. Realizacją napraw serwisowych w ramach usługi FIX&REPAIR zajmuje się zespół doświadczonych w obsłudze danych urządzeń techników. 

W ramach procesu business continuity dbamy również o przekazywanie wiedzy kolejnym pracownikom. Chcemy, by możliwość sprawnej reakcji na ewentualne awarie nie była uzależniona od dostępności wyłącznie wąskiego grona specjalistów.

Nieustannie usprawniane są też procesy dostaw części zamiennych oraz procedur serwisowych. Za ciągłość i koordynację wszystkich procesów odpowiada przypisany do projektu Project Manager. Dodatkowo, w ramach udostępnianego systemu rejestracji zgłoszeń Fixit RMA, zapewniamy możliwość lokalizacji procesu rejestracji zgłoszeń oraz wszelkie dostępne instrukcje i procedury zapisane w języku danego kraju.

Oprócz usług serwisowych w ramach produktu FIX&GO przy współpracy z Klientem obsługujemy procesy logistyczne naprawianych urządzeń, części zamiennych i akcesoriów.

Tworzymy FIX&HELP - serwis wsparcia technicznego urządzeń i pomocy technicznej Mio. Przypisany do marki Mio zespół Customer Care umożliwia użytkownikom produktów Mio kontakt telefoniczny lub mailowy ze specjalistą z zakresu obsługiwanych urządzeń.

Korzyści dla klienta

 • optymalizacja kosztu wykonywanych usług serwisowych,
 • regionalna obecność Fixit – zbliżenie struktury serwisowej do klientów,
 • skrócenie czasu obsługi zgłoszeń,
 • ograniczenie kosztów logistycznych i serwisowych dzięki zdalnemu wsparciu Customer Care,
 • wsparcie techniczne użytkowników w lokalnym języku.
Wdrożone rozwiązania: FIX&REPAIR, FIX&HELP, FIX&GO

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o projekcie dla MIO

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Od poniedziałku do piątku
W godzinach 08:00 – 16:00

biuro@fixit.pl

FIXIT
Nad Serafą 56A
30-864 Kraków

* - pole wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest FIXIT SA z siedzibą w Krakowie, ul. Nad Serafą 56A, 30-864 Kraków.

W sprawach związanych z Pani/Pana danymi można kontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail iod@fixit.pl, lub pisząc na adres korespondencyjny FIXIT SA, ul. Nad Serafą 56A, 30-864.